Ochrana dát


Ochrana dát

This privacy policy sets out how ARES Customer Care Solutions and COM-Soutions s.k. uses and protects any information that you give when you use this website.
We are committed to ensuring that your privacy is protected. Should we ask you to provide certain information by which you can be identified when using this website, then you can be assured that it will only be used in accordance with this privacy statement.
We may change this policy from time to time by updating this page. You should check this page from time to time to ensure that you are happy with any changes. This policy is effective from 01.01.2016.

Na tejto stránke sú zhromažďované a ukladané dáta, z ktorých sú za použitia pseudonymov vytvárané užívateľské profily. Užívateľské profily slúžia na analýzu správania návštevníkov stránky a následné zlepšovanie našej ponuky. Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú ukladané lokálne v počítači návštevníkov našej stránky a umožňujú ich identifikáciu pri opätovnej návšteve stránky. Tieto anonymné užívateľské profily nie sú bez výslovného a jasného súhlasu užívateľov využívané na zhromažďovanie osobných údajov užívateľov týchto profilov. Inštaláciu Cookies vo Vašom prehliadači môžte deaktivovať, deaktivácia však môže viesť k obmedzeniu užívania stránky.